درباره من

سلام

درباره من ؛ نسخه سال اسفند ۹۳

خوش اومدی به وبلاگ کوچولوی من و ناظر زندگی من شدی 🙂

نمیدونم وقتی این متن رو میخونی دقیقا کی هست اما الان که من مینویسمش ۲۱ اسفند ۹۳ هست . من حول و حوش ۲۴ سال و یک ماهمه و در انتظار نتیجه آزمون ارشد هستم (احتمالا قبول نشم چون رشته کارشناسیم رو آزمون ندادم و وقت کم داشتم واسه خوندن ) . یه کرم کتاب بیرجندی که دوست داره از تجربیاتش و دونسته هاش برات بنویسه .

اگه بخوام برچسب وار خودمو معرفی کنم حاصلش میشه این : جوون ، عاشق ، رمانتیک ، علاقمند به : لینوکس ، کتاب ، تاریخ ، ادبیات به ویژه شعر ، روانشناسی ، مدیریت ، تنهایی ، موسیقی ، کوه ، قدم زدن ، خودکارای رنگ و وارنگ ، دفترچه های جور و واجور ، اتاق شلوغ و پر از کتاب ، گل و گلدون و درخت و …

اما اینجا قراره چی بنویسم ، از اونجایی که زندگی من بر پایه فقط یه اصل بنا شده و اون هم یادگرفتن و یادگرفتن و یادگرفتن هست اینجا هر چی رو یادبگیرم که بشه منتقل کرد مینویسم حالا این مطلب میتونه در مورد لینوکس باشه ، در مورد برنامه نویسی باشه ، در مورد گل و گیاه باشه ، حتی در مورد تاریخ و جغرافی و روانشناسی پس پیش پیش ازتون عذر میخوام که احتمالا خیلی از مطالب ممکنه به مذاق خیلی ها خوش نیاد.

کلا آدم پرحرفی هستم و خیلی تلاش کردم این معرفی طولانی نشه ؛ اما گویا یه خورده شد

دوستون دارم و منتظر فیدبک هاتون هستم

پ ن ۱ : توی پاراگراف دوم نوشته بودم منتظر نتیجه ارشد هستم که در حال حاضر دیگه نیستم بلکه دانشجوی ارشد هستم ، بر خلاف تصورم ارشد قبول شدم و الان دانشجوی رشته مدیریت اجرایی دانشگاه هرمزگان هستم .

 

درباره من ؛ نسخه اسفند ۹۹

۶ سال از شروع این وبلاگ میگذره و لازم دیدم همراه با تغییرات ظاهری در مورد خودم و تغییراتی که در خودم نسبت به ۶ سال پیش می بینم بنویسم .

همچنان جوون هستم هرچند گاهی اوقات صدای نجواگون قدم های میانسالی و بحران هاش رو می شنوم ، عاشق و رمانتیک؟ شاید ولی نه به اندازه قبل‌ترها . اون شور و شوقی که سابق برای یادگیری لینوکس داشتم رو دیگه ندارم اما هنوز هم از لینوکس و اوبونتو استفاده می کنم و صرفا در محل کار با ویندوز سر و کله می زنم .

کتاب همچنان رکن رکین و صراط مستقیم زندگیمه ، خوشحالم که روز به روز کمیت و کیفیت کتاب خوندنم بیشتر شده و هنوز هم حریصانه کتاب می خونم ، سهم تاریخ و روانشناسی البته به نسبت قبل کمتر شده و یه جورایی کتب فلسفی شدن سوگلی کتابخونه و افکار من ، بعضی وقت ها افسوس می خورم که چرا زودتر از اینها جذب فلسفه نشدم .

شاید اگه بخوام در یک کلمه حسین اسلامی امروز رو تعریف کنم بهتر باشه بگم یک نسخه هدفمند از همون حسین اسلامی سابق ! هدفمندتر کتاب میخونم ، هدفمندتر فیلم می بینم، هدفمندتر تفریح می کنم ، … و همه ی اینها رو مدیون سقراط هستم . ما همه، دنیای امروز رو مدیون سقراط و سقراط‌ها هستیم .

۱۵ اسفند ۱۳۹۹

بازدیدها: 862

2 پاسخ

  1. سلام ، خوشحالم که آهنگ رو دوست داشتید
    چون اولین آهنگ هست هنوز کار خاصی در موردش نکردم اما سعی می کنم یه صفحه رو اختصاص بدم به آهنگ هایی که میذارم تا هم لینک تمام آهنگ هایی که گذاشته میشه برای دانلود باشه برای بعدی ها که میان و هم امکان نظر دادن فراهم باشه ، بازم سپاسگزارم از این که دنبال می کنید وبلاگم رو

  2. سلام محسن جان
    خوشحالم که بهم سر زدی و خوشحالتر از این که شبیه به همدیگه ست علایقمون

دیدگاه‌ها بسته‌اند.